Weather by Freemeteo.com
Trenutno aktivnih Gostiju: 3 
Program 197. samoborskog fašnika 2023. godine.
Samoborski fašnik 2023. održavat će se od 10.02 do 21.02.2023.Samoborski karneval 2023. godine je posvečen uvođenju eura u Hrvatskoj pod sloganom "Hokus pokus EUrekus",
u nastavku donosimo program 197. samoborskog fašnika  2023. godine.

Petak 10.02.2023.
 
18:30 Vatreni show i Zagrebački bubnjari
19:00 Otvaranje 197. Samoborskog fašnika:
predaja ključeva i proglašenje
Slobodne Fašničke Republike
Srednjoškolski fašnik:
ETUŠ, Gimnazija A. G. Matoš
20:00 Gost večeri Maja Šuput 

Subota 11.02.2023.
 
10:45 DZ PIKIĆI
11:00 Povorka osnovnih škola: OŠ Bogumila
Tonija, OŠ Rude, OŠ Samobor,
OŠ Mihaela Šiloboda, OŠ Milana Langa
13:15 Izbor obiteljske maske
13:30 Ludorije iza zdenca
16:30 Od sumraka do zore
 8:30 Šengenski prijatelji: Pikači – Selnica, KUD
srce – Koprivnica, Udruga Potkalnički
plemenitaši – Gornja Rijeka, Maškare
Makarska, Mariach Loco – Dobova,
Lučka Žlahta – Loče pri Dobovi, Udruga
umirovljenika – Jakovlje, KUU Čaplja
– Podturen
20:00 *Izbor pojedinačnih i grupnih maski
Gost večeri QQueen Real Tribute band


Nedelja 12.02.2023.
 
10:30 do 13:00 Dječji gosti: DZ Kikići i Genijalci,
DV Potočić Tuheljski , Solistički
program Slavuji, PK Balans Code,
DZ Bajka, DZ Zagrebački anđeli,
Partijaneri, PK Point, Ludekove ludorije
13:00 Izbor obiteljske maske
15:00 Povorka mjesnih odbora:
GČ Kolodvorsko naselje, MO Molvice,
MO Bregana, MO Rude
*Izbor pojedinačnih i grupnih maski
17:00 Dalmatino

Petak 17.02.2023.
Gost večeri Opća Opasnost

Subota 18.02.2023.
 
 0:30 DZ Smješak
11:00 Povorka dječjih vrtića: DV Grigor Vitez,
DV Osmijeh, DV Dječji grad, DV Mali
prijatelji, DV Potočić, DV Izvor
12:30 Babaroge brzonoge
– fašnička utrka roditelja
13:00 Izbor obiteljske maske
13:30 Ludorije iza zdenca
16:30 Panorama band
18:00 Šengenski prijatelji: Kurenti Rogoznica
– Ptuj, FD Međimurske krave – Novo
Selo na Dravi, Udruga žena – Štefanec,
Vredne roke – Dragoslavec, Garaža
Baćina – Ploče, UM Petrajski kurent –
Petrijanec, Kalinka – Čakovec, Župski
Gospari Gusari, Manjgure – Župa
dubrovačka, Etnološko društvo
Prforcenhaus Kostanjevica na Krki,
Kapelski krampusi – Kapel Brežice
*Izbor pojedinačnih i grupnih maski
20:00 Gost večeri MiroslaV Škoro

Nedelja 19.02.2023.

 
 11:00 do 13:00 Naši dječji gosti: Stupničke mažoretkinje,
DZ Strmečki mališani, DV Gajnice,
Unity S, DZ Zagrepčanke i dečki,
DZ Kikići i genijalci, Ludekove ludorije
13:00 Izbor obiteljske maske
13:20 Proglašenje Srakotrka
15:00 Povorka mjesnih odbora: MO Rakov Potok,
MO Hrastina, MO Celine, MO Klake
*Izbor pojedinačnih i grupnih maski
17:00 Gost večeri Zvonko Bogdan

Utorak 21.02.2023.
 
19:00 Fašnička povorka
* dodjela nagrada: Srakino gnezdo,
 Fašničke galge, Pehar lige prvaka
* Dodjela nagrada za najbolje
 mjesne odbore
* predstavljanje i izbor najboljih
 pojedinačnih i grupnih maski
* Suđenje Princu Fašniku
* Gost večeri Dražen Zečić
 
  
Uskoro opširnije... 

 

Copyright © Zabranjena je upotreba tekstova i fotografija bez pismene dozvole. Kontakt info@samoborci.com 2016. All rights reserved

Samoborci.com By - Joomladesigns.co.uk